mõnus kulgemine

Milles seisneb su kiirus? Vastad kiiresti e-kirjale? Vaatad teistest kiiremini oma Instagrami konto läbi? Ehitad kiiresti maja valmis? Sõidad rattaga 30km nii, et keel üle õla ja jalad krampis? Kodeerid kiiresti kodulehe, peaasi, et hakkaks e-kanal juba raha sisse tooma? Kirjutad reklaamiteksti poole tunniga valmis ja kliendil on miljon eurot taskus?

Võta see tormav hoog maha nii endal ja lase ka teistel elu märgata, et neil oleks sulle midagi anda ning oleks jaksu sinult vastu võtta.
Häid ja väärtuslikke asju luuakse pikalt, luuakse pühendumusega, luuakse selleks, et anda ja saada, tihedamini küll anda. Midagi vastu saada on väga inimlik, aga alati ei saa ja ei maksa seda ka oodata.

Majal ei ole hinge sees, kui see on 4 seinast kokku pandud ja kliendile ühe päevaga üle antud. Paari aasta pärast tahad sellest kastist lihtsalt välja kolida. Sul on vaja oma majja (loe: loovtöösse) sisse elada, kujutada ette, kus ja milline hakkab olema sinu või lapse tuba, mis põrandat mööda sa tahad paljajalu käia, milline saab olema sinu terass, kus istud ja sul on lihtsalt hea olla.

Kas su kiirus on lubadus või su normaalne olek? Lubaduste andmine ajab keha pingesse ja ootesse. Kiire tarbimine keerab su seedimise tuksi ja olemise pingeliseks.

Ükski kiire asi ei jää kestma, sest see kihutab kohe edasi.

Elu on kiire võistlus, aga saab olla mõnus kulgemine. Märka, mida sa teed.

0
spinner